Strona główna | Mapa serwisu | Poleć serwis znajomemu | Kontakt
 Strona główna
 Aktualności
 Wykaz i skład organów LOIA
 Ciągłe szkolenia farmaceutów i specjalizacje
 Składki członkowskie
 Przepisy prawne
 Kodeks Etyki Aptekarza RP
 NIA
 Biuletyn LOIA
 Wniosek o wydanie rękojmi - druk
 Linki
 Kontakt
 Legitymacja Farmaceuty LOIA
 Giełda pracy
 Giełda pracy - regulamin zamieszczania ogłoszeń
Giełda pracy
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2021 r. zamieszczanie ogłoszeń jest odpłatne!
Prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem zamieszczania ogłoszeń" na stronie:
http://www.loia.zgora.pl/index.php?lng=pl&id=38&idi=1646


03.08.2021r.

- Apteka w Słubicach zatrudni technika farmaceutycznego lub stażystę. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie i bogaty system premiowy. Cv proszę przesyłać na adres: slubice@acz.farm , tel. 534702655.


- Dwoje magistrów farmacji na okres urlopów/ wakacji (sierpień- wrzesień) - Szczecin, woj. zachodniopomorskie, lubuskie, lub każda inna lokalizacja. Kontakt: 668 814 665.


30.07.2021r.

- Sieć aptek Dr. Max zatrudni MAGISTRA FARMACJI na cały etat i dodatkowe godziny do apteki zlokalizowanej w miejscowości Strzelce Krajeńskie. Czekają na Ciebie: stabilna praca w sieci będącej liderem branży, wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym, realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, szkolenia zawodowe i personalne, dodatki świąteczne oraz do urlopu, inicjatywy wspierające ekologię. Osoby zainteresowane prosimy aplikować poprzez formularz: https://tiny.pl/7h3d7 lub na praca@drmax.pl z dopiskiem Strzelce Krajeńskie. Więcej informacji pod numerem: 500 538 156.


- Apteka Śląska w  Zielonej Górze zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: slaska@mojeleki.pl lub kontakt telefoniczny 601 88 45 35.


28.07.2021r.

- Apteka Corax w Słubicach zatrudni technika farmacji. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy adam.kwapisz@apteka-corax.pl lub telefoniczny 606367656. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy - Adam Kwapisz.21.07.2021r.

- Apteka w Zielonej Górze zatrudni magistra farmacji i technika na godziny dodatkowe. Zgłoszenia: aptns@op.pl13.07.2021r.

- Apteka prywatna w Świebodzinie zatrudni magistra farmacji na cały lub na pół etatu.
Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu o pracę uzupełnione systemem premiowym. Miłą atmosferę w pracy. Szkolenia zapewniające rozwój i doskonalenie swoich kompetencji. Dopłata do dojazdów.
Oczekujemy: Dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta. Wysoka kultura osobista. Umiejętność pracy w zespole. Mile widziane znajomość programu Kamsoft.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres praca.apteka22@wp.pl lub kontakt tel. 660 416 646


12.07.2021r.

- Zatrudnimy MAGISTRA FARMACJI z uprawnieniami KIEROWNIKA do apteki w Gorzowie Wlkp. Istnieje możliwość przejęcia apteki w przyszłości. Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą elektroniczną: aptekagorzow88@gmail.com


08.07.2021r.

- ZIKO APTEKA - Zatrudnimy Magistra Farmacji do Apteki w Zielonej Górze. Naszym Pracownikom zapewniamy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w profesjonalnym zespole, szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz pakiet benefitów.
Klauzula https://www.ziko.pl/kariera/dane-osobowe/
CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@ziko.pl


07.07.2021r.

- MAGISTRZE! Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować w dynamicznym środowisku w dużym zespole – zgłoś się do Gemini w Gorzowie Wlkp. Co oferujemy? System premiowania, możliwość dofinansowania dojazdów do pracy lub mieszkania (jeśli się relokujesz), wysokie standardy etyczne, szkolenia specjalistyczne czy udział w ciekawych projektach. Oferujemy również benefity - kartę sportową, prywatną opiekę med. oraz ubezpieczenie grupowe. Czekamy na Ciebie! Zadzwoń 505 590 849 lub wyślij CV na adres praca@aptekagemini.pl, wpisując w tytule „Magister Farmacji/Gorzów Wlkp”. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz na naszej stronie. Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.


- Technik farmaceutyczny  z wieloletnim doświadczeniem szuka pracy w Żarach, tel. 500 739 613.


- Magister farmacji podejmie pracę na godziny w Drezdenku bądź okolicach, tel. 725106431.


06.07.2021r.

- Poszukujemy technika farmaceutycznego i Magistra Farmacji do pracy w Aptece CENTRUM w Kostrzynie nad Odrą. OFERUJEMY: dogodne godziny pracy / korzystne dodatki / pracę w zgranym zespole / przyjaznej atmosferze / stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę . Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: apteka-kadry@o2.pl
 
Copyright © 2006 Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska Licznik: 2503115 projekt i realizacja: e-line Systemy Internetowe