Strona główna | Mapa serwisu | Poleć serwis znajomemu | Kontakt
 Strona główna
 Aktualności
 Wykaz i skład organów LOIA
 Ciągłe szkolenia farmaceutów i specjalizacje
 Składki członkowskie
 Przepisy prawne
 Kodeks Etyki Aptekarza RP
 NIA
 Biuletyn LOIA
 Wniosek o wydanie rękojmi - druk
 Linki
 Kontakt
 Legitymacja Farmaceuty LOIA
 Giełda pracy
 Giełda pracy - regulamin zamieszczania ogłoszeń
Giełda pracy
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2021 r. zamieszczanie ogłoszeń jest odpłatne!
Prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem zamieszczania ogłoszeń" na stronie:
http://www.loia.zgora.pl/index.php?lng=pl&id=38


24.09.2021r.

- Zatrudnimy technika farmaceutycznego do apteki ogólnodostępnej w Żaganiu. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres mailowy: kadry.pharma@gmail.com


- Apteka Corax w Kostrzynie, ul. Konopnickiej 1 zatrudni mgr i technika farmacji. Możliwość zamieszkania w pokoju w mieszkaniu służbowym 300 m od apteki dla osób zamiejscowych. Praca w sympatycznym i zgranym zespole. Kontakt tel. 606367656 lub mail adam.kwapisz@apteka-corax.pl


22.09.2021r.

- Apteka "Na Podzamczu" w Lubniewicach zatrudni technika farmaceutycznego na cały etat. Oferujemy stabilną pracę w sympatycznym zespole oraz atrakcyjne warunki finansowe. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres aptekanapodzamczu@gmail.com lub kontakt tel. pod nr 782 138 148.


- Magister farmacji z 9 letnim doświadczeniem poszukuje pracy na stanowisku Kierownika apteki na terenie Zielonej Góry i okolic. Zainteresowane firmy proszę o kontakt pod numerem telefonu: 666 469 603.


- Zatrudnimy Magistra Farmacji do Apteki w Zielonej Górze. Naszym Pracownikom zapewniamy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w profesjonalnym zespole, szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz pakiet benefitów.
Klauzula https://www.ziko.pl/kariera/dane-osobowe/
CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@ziko.pl


- Zatrudnimy Magistra Farmacji do Apteki w Gorzowie Wielkopolskim. Naszym Pracownikom zapewniamy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w profesjonalnym zespole, szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz pakiet benefitów.
Klauzula https://www.ziko.pl/kariera/dane-osobowe/
CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@ziko.pl


20.09.2021r.

- Spółka KONFARM poszukuje TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH (na pełen etat lub godziny dodatkowe) do Apteki Śląskiej w Zielonej Górze i do Apteki Millenium w Słubicach. Oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole i atrakcyjne warunki finansowe. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: biuro@mojeleki.pl lub kontakt telefoniczny 698620094.


- Mgr farmacji z wieloletnim stażem podejmie dodatkową pracę na umowę zlecenie ( dyżury ).
Kontakt tel. 506151694.


17.09.2021r.

- Prywatna apteka w Rzepinie poszukuje technika farmaceutycznego, najchętniej na cały etat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 95 759 63 24


16.09.2021r.

- Technik farmaceutyczny z wieloletnim doświadczeniem szuka pracy w Żarach, tel. 500 739 613


15.09.2021r.

- Oferta pracy dla Magistra farmacji w aptece w Słubicach: gwarantujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w ogólnopolskiej sieci aptek PRIMA, możliwa jest też inna forma zatrudnienia, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, każdy Pracownik ma możliwość otrzymania comiesięcznej premii, zapewniamy ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny w Lux Med.
Jeśli nasza oferta zachęci Państwa do zmiany miejsca zatrudnienia, prosimy o kontakt telefoniczny: 797 709 259 i przesłanie CV na maila: kariera1@aptekiprima.pl


14.09.2021r.

- Apteka w Świebodzinie poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji-na pełen etat, godziny.
Oczekiwania:-wykształcenie farmaceutyczne: -pozytywne nastawienie i motywacja do pomocy pacjentom. Oferujemy: pracę w aptece znanej i lubianej przez pacjentów, bardzo dobre wynagrodzenie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy agnieszka@medapteka24.pl lub telefoniczny 504-005-220.

- Apteka prywatna w Kłodawie (5 km od Gorzowa Wlkp.) poszukuje MGR FARMACJI na pół etatu. Proponujemy czas pracy co drugi dzień do 18:00, bardzo dobre warunki finansowe oraz pracę w młodym zespole. Zapraszamy do przesyłania CV na adres: joanna.marciniak86@gmail.com lub do kontaktu telefonicznego 697 508 934.


10.09.2021r.

- Sieć aptek Dr. Max zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO na cały etat i dodatkowe godziny do apteki zlokalizowanej w miejscowości Sulechów. Czekają na Ciebie: stabilna praca w sieci będącej liderem branży, wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym, realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, szkolenia zawodowe i personalne, dodatki świąteczne oraz do urlopu, inicjatywy wspierające ekologię. Osoby zainteresowane prosimy aplikować poprzez formularz: https://tiny.pl/7h3c5 lub na praca@drmax.pl z dopiskiem Sulechów. Więcej informacji pod numerem: 500 538 156.


- Sieć aptek Dr. Max zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO na cały etat i dodatkowe godziny do apteki zlokalizowanej w miejscowości Torzym. Czekają na Ciebie: stabilna praca w sieci będącej liderem branży, wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym, realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, szkolenia zawodowe i personalne, dodatki świąteczne oraz do urlopu, inicjatywy wspierające ekologię. Osoby zainteresowane prosimy aplikować poprzez formularz: https://tiny.pl/7h3c5 lub na praca@drmax.pl z dopiskiem Torzym. Więcej informacji pod numerem: 500 538 156.


- Sieć aptek Dr. Max zatrudni MAGISTRA FARMACJI na cały etat i dodatkowe godziny do apteki zlokalizowanej w miejscowości Strzelce Krajeńskie. Czekają na Ciebie: stabilna praca w sieci będącej liderem branży, wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym, realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, szkolenia zawodowe i personalne, dodatki świąteczne oraz do urlopu, inicjatywy wspierające ekologię. Osoby zainteresowane prosimy aplikować poprzez formularz: https://tiny.pl/t83fw lub na praca@drmax.pl z dopiskiem Strzelce Krajeńskie. Więcej informacji pod numerem: 500 538 156.


09.09.2021r.

- Farmaceuta kupi aptekę lub apteki w powiecie krośnieńskim i okolicach. Kontakt telefoniczny 571 085 618.


- SUPER OFERTA DLA MAGISTRA FARMACJI! Jesteś ambitnym i zdolnym Magistrem Farmacji?
Zatrudnimy Cię w Aptece Centrum Zdrowia w Gorzowie Wlkp. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty system premiowy oraz pracę w młodym i zgranym zespole.
Zapraszamy do przesyłania CV na adres: praca@acz.farm lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 790392167


07.09.2021r.

- Apteka nie sieciowa "Pod Aniołem" w Zbąszynku zatrudni technika farmaceutycznego. Praca na cały etat w zgranym i fachowym zespole, elastyczny grafik, możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności oraz atrakcyjne warunki finansowe. Zapraszamy do kontaktu pod nr 683478094 lub mailowego: podaniolem@kkw.com.pl


- Prywatna apteka w Zielonej Górze, zatrudni Magistra Farmacji, oraz Technika Farmaceutycznego. Zapraszamy osoby z doświadczeniem, kreatywne i zaangażowane, dla których ważne jest dobro każdego pacjenta, komfort pracy i miła atmosfera. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 883 487 614.


- Apteka w Gorzowie Wlkp. poszukuje magistra farmacji na etat lub umowę zlecenie. CV proszę przesyłać na adres: kadryapteczne@gmail.com


02.09.2021r.

- Do apteki w Świebodzinie nie sieciowej poszukiwana kadra: kierownik i magister farmacji oraz technik. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, miłą atmosferę, stabilne zatrudnienie. Cv proszę o przesłanie na adres: farmacjapraktyczna@wp.pl31.08.2021r.

- Apteka "Na Podzamczu" w Lubniewicach zatrudni technika farmaceutycznego na cały etat. Oferujemy stabilną pracę w sympatycznym zespole oraz atrakcyjne warunki finansowe. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres aptekanapodzamczu@gmail.com lub kontakt tel. pod nr 782 138 148."


27.08.2021r.

- Apteka prywatna w Świebodzinie zatrudni magistra farmacji na cały lub na pół etatu. Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu o pracę uzupełnione systemem premiowym. Miłą atmosferę w pracy. Szkolenia zapewniające rozwój i doskonalenie swoich kompetencji. Dopłata do dojazdów lub mieszkania. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres praca.apteka22@wp.pl lub kontakt tel. 660 416 646


26.08.2021r.

- Uznana sieć Aptek Dbam o Zdrowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI do pracy w DOZ Aptece w GIŻYCKU. Zapraszamy osoby kreatywne, zaangażowane, które – tak jak my – kierują się w swojej pracy ideą „PACJENT W CENTRUM UWAGI”. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawy system premiowy, karnet sportowy, oraz m.in. prywatną opiekę medyczną. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: jkoza@doz.pl, tel. 691 151 479.


- Uznana sieć Aptek Dbam o Zdrowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI do pracy w DOZ Aptece w ZIELONEJ GÓRZE. Zapraszamy osoby kreatywne, zaangażowane, które – tak jak my – kierują się w swojej pracy ideą „PACJENT W CENTRUM UWAGI”. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawy system premiowy, karnet sportowy, oraz m.in. prywatną opiekę medyczną. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: mwalkowiak@doz.pl, tel. 723 206 108.


- Uznana sieć Aptek Dbam o Zdrowie zatrudni KIEROWNIKA APTEKI do pracy w DOZ Aptece w GUBINIE. Zapraszamy osoby kreatywne, zaangażowane, które – tak jak my – kierują się w swojej pracy ideą „PACJENT W CENTRUM UWAGI”. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawy system premiowy, karnet sportowy, oraz m.in. prywatną opiekę medyczną. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: mwalkowiak@doz.pl, tel. 723 206 108.


- Uznana sieć Aptek Dbam o Zdrowie zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO do pracy w DOZ Aptece w SŁUBICACH. Zapraszamy osoby kreatywne, zaangażowane, które – tak jak my – kierują się w swojej pracy ideą „PACJENT W CENTRUM UWAGI”. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawy system premiowy, karnet sportowy, oraz m.in. prywatną opiekę medyczną. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: mwalkowiak@doz.pl, tel. 723 206 108.


25.08.2021r.

- MAGISTRZE! Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować w dynamicznym środowisku w dużym zespole – zgłoś się do Gemini w Gorzowie Wlkp. Co oferujemy? System premiowania, możliwość dofinansowania dojazdów do pracy lub mieszkania (jeśli się relokujesz), wysokie standardy etyczne, szkolenia specjalistyczne czy udział w ciekawych projektach. Oferujemy również benefity - kartę sportową, prywatną opiekę med. oraz ubezpieczenie grupowe.
Czekamy na Ciebie! Zadzwoń 505 590 849 lub wyślij CV na adres praca@aptekagemini.pl, wpisując w tytule „Magister Farmacji/Gorzów Wlkp.”. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz na naszej stronie. Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.
 
Copyright © 2006 Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska Licznik: 2538946 projekt i realizacja: e-line Systemy Internetowe