Strona główna | Mapa serwisu | Poleć serwis znajomemu | Kontakt
 Strona główna
 Aktualności
 Wykaz i skład organów LOIA
 Ciągłe szkolenia farmaceutów i specjalizacje
 Składki członkowskie
 Przepisy prawne
 Kodeks Etyki Aptekarza RP
 NIA
 Biuletyn LOIA
 Wniosek o wydanie rękojmi - druk
 Linki
 Kontakt
 Legitymacja Farmaceuty LOIA
 Giełda pracy
 Giełda pracy - regulamin zamieszczania ogłoszeń
Giełda pracy
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2021 r. zamieszczanie ogłoszeń jest odpłatne!
Prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem zamieszczania ogłoszeń" na stronie:
http://www.loia.zgora.pl/index.php?lng=pl&id=38

20.03.2023r.

- Kierownik apteki szuka pracy, e-mail: diamentyyy@gmail.com


10.03.2023r.

- Apteka "Dobre Zdrowie" w Sulęcinie zatrudni mgr farmacji oraz technika farmacji.
Kontakt email: whryniewicz@onet.eu tel. 607 976 994.

- Apteka Centrum Zdrowia w Drezdenku zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych oraz kartę Multisport. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501-455-310 lub przesłanie CV na e-mail: hr@aptekacz.pl


- Szpital w Zielonej Górze zatrudni magistra farmacji w Aptece Szpitalnej z Pracownią Cytostatyków i Żywienia Pozajelitowego. CV prosimy wysłać na adres: la@szpital.zgora.pl


- Sprzedam meble apteczne. Kontakt tel. 604 07 34 61.


- Sprzedam punkt apteczny w Łagowie Lubuskim. Tel. 662 035 827.

- Do naszego zespołu w Aptece Ziko w Nowej Soli poszukujemy Magistra Farmacji na pełen etat bądź dodatkowe zlecenia. Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ziko.pl, a my skontaktujmy się z Tobą. • Stawiamy na długofalową współpracę (stabilne zatrudnienie bez okresu próbnego, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, premie za polecenie pracownika oraz inne benefity) • Gwarantujemy bezpieczne i komfortowe warunki pracy (wdrożenie stanowiskowe, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Farmaceuty, nowoczesna i dobrze wyposażona apteka oraz receptura) • Dbamy o atmosferę i współpracę w naszych zespołach (wsparcie centrali i zespołu w codziennej pracy) • Zapewniamy możliwości rozwoju (szkolenia e-learningowe i stacjonarne, awanse wewnętrzne) • Pracujemy według wysokich standardów i zgodnie z zasadami etyki zawodowej.


09.032023r.

- Technik farmacji doświadczony szuka pracy Szprotawa, Żagań, Przemków, Kożuchów, tel. 609 930 363.


08.03.2023r.

- Apteka w Międzyrzeczu zatrudni technika farmacji na cały lub pół etatu. Oferujemy pracę w miłej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione systemem premiowym.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 726-041-950.


- Punkt Apteczny Centrum Zdrowia w SZCZAŃCU zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO na stanowisko KIEROWNIKA PUNKTU APTECZNEGO. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek za dojazdy. Pracę od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem KIEROWNIK SZCZANIEC. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Technik farmacji z dużym doświadczeniem szuka pracy, od zaraz, w okolicy Kożuchowa, Żar, Żagania, Szprotawy. Adres e-mail: adwoj15@wp.pl , tel. 666 024 430.


07.03.2023r.

- APTEKA W GORZOWIE WLKP. POSZUKUJE MGR FARMACJI NA STANOWISKO KIEROWNIKA APTEKI. ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT. NR TELEFONU: 669-494-824.


- Apteka Moderna w Babimoście zatrudni technika farmaceutycznego. Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres: biuro@aptekimoderna.pl lub kontakt tel. 517 410 039.


06.03.2023r.

- Technik farmacji z 19-letnim stażem szuka pracy w Zielonej Górze. Tel. 721191894


03.03.2023r.

- Poszukujemy technika farmacji do apteki w Skwierzynie. Atrakcyjne warunki, miła atmosfera pracy. Zwrot kosztów dojazdu. Kontakt: kierni@op.pl, tel. 662035827.


- Szukam pracy na stanowisku: technik farmaceutyczny z kilkuletnim doświadczeniem w Żaganiu.
Kontakt: delektapaulina@gmail.com


02.03.2023r.

- Apteka w Świebodzinie do swojego zespołu poszukuje KIEROWNIKA I MAGISTRA. Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt: agnieszka@medapteka24.pl lub tel. 504-005-220.


- MAGISTRZE – poszukujemy właśnie Ciebie. Co możemy Tobie zaoferować? Wynagrodzenie, które spełni Twoje oczekiwania oraz premie okolicznościowe. Pracę w nowoczesnej aptece w Świebodzinie. Współpracę ze zgranym, pracowitym zespołem w przyjaznej atmosferze. Urozmaicony styl pracy – zarówno pracę biurową, jak i za pierwszym stołem oraz elastyczne godziny.
Czekamy na Ciebie! Tel. 602 365 169 swiebodzin.apteka@gmail.com


- KIEROWNIKU – poszukujemy właśnie Ciebie. Co możemy Tobie zaoferować? Wynagrodzenie, które spełni Twoje oczekiwania oraz premie okolicznościowe. Pracę w nowoczesnej aptece w Świebodzinie. Współpracę ze zgranym, pracowitym zespołem w przyjaznej atmosferze. Urozmaicony styl pracy – zarówno pracę biurową, jak i za pierwszym stołem oraz elastyczne godziny.
Czekamy na Ciebie! Tel. 602 365 169 swiebodzin.apteka@gmail.com


01.03.2023r.

- Apteka Centrum Zdrowia w Śmiglu zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji/dojazdach. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR Śmigiel. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w LUBINIE zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR LUBIN. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w MIĘDZYCHODZIE zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR MIĘDZYCHÓD. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w GNIEŹNIE zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR GNIEZNO. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w SZAMOTUŁACH zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR SZAMOTUŁY. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w GŁOGOWIE zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR GŁOGÓW. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w WOLSZTYNIE zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR WOLSZTYN. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w WOLSZTYNIE zatrudni KIEROWNIKA APTEKI. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 13,000 brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem KIEROWNIK WOLSZTYN. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w LUBINIE zatrudni KIEROWNIKA APTEKI. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 13,000 brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem KIEROWNIK LUBIN. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 730-049-353.


- Apteka Centrum Zdrowia w ŻAGANIU zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR ŻAGAŃ. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 534-702-655.


- Apteka Centrum Zdrowia w DĘBNIE zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR DĘBNO. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 534-702-655.


- Apteka Centrum Zdrowia w STRZELCACH KRAJEŃSKICH zatrudni MAGISTRA Farmacji na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 9,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem MGR STRZELCE KRAJEŃSKIE. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 534-702-655.


- Apteka Centrum Zdrowia w SŁUBICACH zatrudni TECHNIKA farmaceutycznego na pełen etat. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sięgające 6,500 zł brutto, duże wsparcie przy relokacji – znalezieniu mieszkania i przeprowadzce. Oferujemy bogaty pakiet benefitów, takich jak MULTI SPORT, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla całej rodziny. Każdy z naszych pracowników korzysta również z cyklicznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@acz.farm z dopiskiem TECHNIK SŁUBICE. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 534-702-655.


28.02.2023r.

- Apteka Moderna zatrudni technika farmaceutycznego do Punktu Aptecznego w Bojadłach (25 km od Zielonej Góry, 20 km od Sulechowa). Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres kadryapteka@o2.pl lub kontakt tel. 517 410 039.


- MAGISTRZE! Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować w dynamicznym środowisku, w dużym zespole – zgłoś się do apteki pod marką w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM. Proponujemy Ci stabilne zatrudnienie, system premiowania, możliwość dofinansowania dojazdów do pracy lub mieszkania (jeśli się relokujesz). Oferujemy również benefity - kartę sportową, prywatną opiekę med. , dostęp do platformy językowej eTutor oraz ubezpieczenie grupowe. Wyślij aplikacje na adres praca@gemini.pl, wpisując w tytule „MAGISTER/GORZÓW WIELKOPOLSKI”. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz na naszej stronie. Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.


- Apteka Pod Platanem w Dobiegniewie. Szukam do współpracy Technika Farmaceutycznego. Oferuję dofinansowanie dojazdu. Proszę o kontakt pod nr tel. 504 85 92 64 lub przez e-mail: excipio_apteka@yahoo.com


27.02.2023r.

- Zatrudnimy magistra farmacji oraz technika farmaceutycznego do apteki Medapteka przy ul. Kościelnej 3 w Świebodzinie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na e-mail biuro@medapteka.pl lub kontakt bezpośrednio z kierownikiem apteki.


- Sieć aptek Dr. Max technika farmaceutycznego do apteki zlokalizowanej w Kożuchowie. Czekają na Ciebie: stabilna praca w sieci będącej liderem branży, wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym, realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, szkolenia zawodowe i personalne, dodatki świąteczne oraz do urlopu,  inicjatywy wspierające ekologię. Osoby zainteresowane prosimy aplikować poprzez formularz: https://tiny.pl/t83f5 lub na e-mail praca@drmax.pl z dopiskiem Kożuchów.
Umowa o pracę: Marta – 500 538 156
Umowa zlecenie: Dominika – 504 897 226


24.02.2023r.

- Aptekę w centrum Nowej Soli przekażę farmaceucie. Kontakt tel. 600 346 516.


- Apteka Dbam o zdrowie poszukuje osoby na stanowisko Magistra Farmacji
Lokalizacja: Międzyrzecz, ul. Konstytucji 3-go Maja 7
Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy, dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania Apteką, szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w projektach centralnych, pakiet świadczeń socjalnych – m.in. karnet sportowy Fit Profit i opiekę medyczną. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: tel. 885 866 837 lub do składania aplikacji bezpośrednio przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d6b99e2bd79d499d8651569969073708- Apteka Dbam o zdrowie poszukuje osoby na stanowisko Magistra Farmacji
Lokalizacja: Międzyrzecz, ul. 3 Maja 2
Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy, dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania Apteką, szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w projektach centralnych, pakiet świadczeń socjalnych – m.in. karnet sportowy Fit Profit i opiekę medyczną. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: tel. 885 866 837 lub do składania aplikacji bezpośrednio przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d6b99e2bd79d499d8651569969073708


- Apteka Dbam o zdrowie poszukuje osoby na stanowisko Magistra Farmacji
Lokalizacja: Sulęcin, ul. Poznańska 4
Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy, dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania Apteką, szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w projektach centralnych, pakiet świadczeń socjalnych – m.in. karnet sportowy Fit Profit i opiekę medyczną. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: tel. 885 866 837 lub do składania aplikacji bezpośrednio przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d6b99e2bd79d499d8651569969073708


- Apteka Dbam o zdrowie poszukuje osoby na stanowisko Magistra Farmacji
Lokalizacja: Zbąszyń, ul. Mostowa 4b
Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy, dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania Apteką, szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w projektach centralnych, pakiet świadczeń socjalnych – m.in. karnet sportowy Fit Profit i opiekę medyczną. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: tel. 885 866 837 lub do składania aplikacji bezpośrednio przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=67af9ac40d594c558bc202ac587174dc


- Praca dla MAGISTRA – STAŻYSTY – w aptece w KROŚNIE ODRZAŃSKIM – Jesteśmy firmą działającą w oparciu o wysokie standardy obsługi Pacjenta. Doceniamy Twoją wiedzę i chęć pracy u nas i oferujemy na umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz indywidualnie przyznawane comiesięczne premie. Zapewniamy wszystkim przyjazną atmosferę w pracy, szkolenia, a ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna w Lux Med są dodatkowymi korzyściami dla osób, które z nami pracują. Zależy Ci na rozwoju, ważna jest dla Ciebie opieka farmaceutyczna i praca w zgranym zespole? - aplikuj do nas. Jeśli jesteś zainteresowana/y szczegółami zadzwoń : 797 709 232 lub odezwij się na maila: kariera6@aptekiprima.pl.


- ŚWINOUJSCIE- prywatna apteka poszukuje MAGISTRA FARMACJI i KIEROWNIKA APTEKI na etat. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, miłą atmosferę pracy oraz elastyczny grafik w stabilnej firmie. Aktywnie pomagamy w relokacji, zapewniamy mieszkanie służbowe. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: tel.608436877 lub mail:apteka.swinoujscie@wp.pl


21.02.2023r.

- Apteka w Świebodzinie zatrudni technika farmacji na cały lub część etatu. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: praca.apteka22@wp.pl lub kontakt tel. 660 416 646.


- Magister Farmacji Tegoroczni Stażyści – Krosno
Za chwilę kończysz staż i zastanawiasz się co dalej? Sprawdź swoje możliwości już dziś!
Oferujemy: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach, szeroki pakiet szkoleń e’learningowych, możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie, bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę, pakiety medyczne grupy LUX MED., ubezpieczenie na życie, multisport, kursy językowe, spotkania integracyjne.
Aplikuj bez CV jeśli: wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia, potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, niebawem otrzymasz PWZ lub już go posiadasz. Link do formularza: https://tiny.pl/wnkdp


- Magister Farmacji Tegoroczni Stażyści – Gorzów Wielkopolski
Za chwilę kończysz staż i zastanawiasz się co dalej? Sprawdź swoje możliwości już dziś!
Oferujemy: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach, szeroki pakiet szkoleń e’learningowych, możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie, bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę, pakiety medyczne grupy LUX MED., ubezpieczenie na życie, multisport, kursy językowe, spotkania integracyjne.
Aplikuj bez CV jeśli: wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia, potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, niebawem otrzymasz PWZ lub już go posiadasz. Link do formularza: https://tiny.pl/wnkdp


- Magister Farmacji Tegoroczni Stażyści – Lubsko
Za chwilę kończysz staż i zastanawiasz się co dalej? Sprawdź swoje możliwości już dziś!
Oferujemy: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach, szeroki pakiet szkoleń e’learningowych, możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie, bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę, pakiety medyczne grupy LUX MED., ubezpieczenie na życie, multisport, kursy językowe, spotkania integracyjne.
Aplikuj bez CV jeśli: wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia, potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, niebawem otrzymasz PWZ lub już go posiadasz. Link do formularza: https://tiny.pl/wnkdp


- Magister Farmacji Tegoroczni Stażyści – Sulechów
Za chwilę kończysz staż i zastanawiasz się co dalej? Sprawdź swoje możliwości już dziś!
Oferujemy: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach, szeroki pakiet szkoleń e’learningowych, możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie, bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę, pakiety medyczne grupy LUX MED., ubezpieczenie na życie, multisport, kursy językowe, spotkania integracyjne.
Aplikuj bez CV jeśli: wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia, potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, niebawem otrzymasz PWZ lub już go posiadasz. Link do formularza: https://tiny.pl/wnkdp


- Magister Farmacji Tegoroczni Stażyści – Witnica
Za chwilę kończysz staż i zastanawiasz się co dalej? Sprawdź swoje możliwości już dziś!
Oferujemy: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach, szeroki pakiet szkoleń e’learningowych, możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie, bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę, pakiety medyczne grupy LUX MED., ubezpieczenie na życie, multisport, kursy językowe, spotkania integracyjne.
Aplikuj bez CV jeśli: wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia, potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, niebawem otrzymasz PWZ lub już go posiadasz. Link do formularza: https://tiny.pl/wnkdp


- Magister Farmacji Tegoroczni Stażyści – Nowa Sól
Za chwilę kończysz staż i zastanawiasz się co dalej? Sprawdź swoje możliwości już dziś!
Oferujemy: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach, szeroki pakiet szkoleń e’learningowych, możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie, bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę, pakiety medyczne grupy LUX MED., ubezpieczenie na życie, multisport, kursy językowe, spotkania integracyjne.
Aplikuj bez CV jeśli: wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia, potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, niebawem otrzymasz PWZ lub już go posiadasz. Link do formularza: https://tiny.pl/wnkdp


- Magister Farmacji Tegoroczni Stażyści – Zielona Góra
Za chwilę kończysz staż i zastanawiasz się co dalej? Sprawdź swoje możliwości już dziś!
Oferujemy: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach, szeroki pakiet szkoleń e’learningowych, możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie, bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę, pakiety medyczne grupy LUX MED., ubezpieczenie na życie, multisport, kursy językowe, spotkania integracyjne.
Aplikuj bez CV jeśli: wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia, potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, niebawem otrzymasz PWZ lub już go posiadasz. Link do formularza: https://tiny.pl/wnkdp
 
Copyright © 2006 Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska Licznik: 2841305 projekt i realizacja: e-line Systemy Internetowe