Strona główna | Mapa serwisu | Poleć serwis znajomemu | Kontakt
 Strona główna
 Aktualności
 Siedziba LOIA
 Wykaz i skład organów LOIA
 Ciągłe szkolenia farmaceutów i specjalizacje
 Składki członkowskie
 Przepisy prawne
 Kodeks Etyki Aptekarza RP
 Zadania i zasady działania samorządu aptekarskiego
 Biuletyn LOIA
 Wniosek o wydanie rękojmi - druk
 Linki
 Kontakt
 NIA
 Legitymacja Farmaceuty LOIA
 Giełda pracy
Lista Delegatów VII Kadencji LOIA

Delegaci VII kadencji LOIA  -   2016-2019

1 Baszuk Jerzy - Sulęcin
2 Bednarek Grażyna - Sulechów
3 Bernaś Mirosława - Żagań
4 Biernacka Danuta - Zielona Góra
5 Bobowska Anna - Zielona Góra
6 Bursztynowicz Małgorzata - Żary
7 Chojnacki Adam - Gorzów Wielkopolski
8 Chomicz Joanna - Przytoczna
9 Cisek Jolanta - Żagań
10 Derewlanko - Chomiak Zyta - Sława
11 Dojwa Tomasz - Gorzów Wielkopolski
12 Domański Jan - Zielona Góra
13 Dudziak - Kamyszek Barbara - Świebodzin
14 Dziewiecka Grażyna - Gorzów Wielkopolski
15 Fischer - Cichocka Eryka - Gorzów Wielkopolski
16 Grzelczak Alicja - Zielona Góra
17 Grzelak Joanna - Zielona Góra
18 Grzelczyk-Gawron Anna - Zielona Góra
19 Jagodzińska Magdalena - Gorzów Wielkopolski
20 Jakubska Halina - Zielona Góra
21 Jasiukiewicz Brygida - Zbąszynek
22 Kapica Maria - Zielona Góra
23 Karolak Inga - Gorzów Wielkopolski
24 Kasperowicz Barbara - Babimost
25 Kasprzyk Grażyna - Wschowa
26 Katańska Joanna - Gorzów Wielkopolski
27 Kiedrowski Ryszard - Skwierzyna
28 Kopeć Dariusz - Słubice
29 Kowal - Szóstak Krystyna - Drezdenko
30 Kowalczyk Adam - Żary
31 Koziołek Janina - Gorzów Wielkopolski
32 Kubiak Kinga - Zielona Góra
33 Kucner Mirosława - Kożuchów
34 Latała Barbara - Krzeszyce
35 Łuckiewicz-Borowiec Ewa - Zielona Góra
36 Łusiewicz Karolina - Nowa Sól
37 Maciejewski Maciej - Gorzów Wielkopolski
38 Maruszewski Tomasz - Świebodzin
39 Miciuła Barbara - Zielona Góra
40 Nowak Wioletta - Strzelce Krajeńskie
41 Olczyk Małgorzata - Zielona Góra
42 Olejnik Joanna - Gorzów Wielkopolski
43 Oleksa Alicja - Gorzów Wielkopolski
44 Oleksa Jędrzej - Gorzów Wielkopolski
45 Owczarzak Kamil - Gorzów Wielkopolski
46 Pawłowska Helena - Gozdnica
47 Pawłowski Wojciech - Gozdnica
48 Pieńkowska Maria - Zielona Góra
49 Poniewierska Hanna - Lubsko
50 Poniewierski Andrzej - Żary
51 Rogus Ewa - Żary
52 Romaneczko Agnieszka - Skwierzyna
53 Rutkowski Wojciech - Gubin
54 Skóra Marta - Gubin
55 Smyła Adam - Zielona Góra
56 Sobiech Irena - Gorzów Wielkopolski
57 Wielogórska - Rutka Daria - Żary
58 Wijatkowski Piotr - Bytom Odrzański
59 Wojtkowiak Teresa  - Nowa Sól
60 Wysocka - Golińska Danuta - Rzepin
61 Zajączkowska Alicja - Zielona Góra
62 Zawadzka Urszula - Żagań


-----------------------------------------------------------------------

Lista delegatów VI kadencji LOIA ( 2012-2015):

1. Baszuk Jerzy - Sulęcin
2. Bednarek Grażyna - Sulechów

3. Bernaś Mirosława – Żagań

4. Biernacka Danuta – Zielona Góra

5. Blaski Agata - Międzyrzecz

6. Blicharczyk Czesław – Zielona Góra

7. Blicharczyk Halina - Racula

8. Bohonos Krystyna - Świebodzin

9. Brzezińska Dorota - Żary

10. Budzyna Kamil - Żary

11. Bujnowicz Edward – Zielona Góra

12. Charkiewicz Danuta - Żary

13. Chojnacki Adam – Strzelce Kraj.

14. Cisek Jolanta - Żagań

15. Derewlanko Zyta - Sława

16. Domański Jan - Zielona Góra

17. Duda Alicja – Krosno Odrz.

18. Dudziak – Kamyszek Barbara - Świebodzin

19. Dziewiecka Grażyna – Gorzów Wlkp.

20. Fischer – Cichocka Eryka – Gorzów Wlkp.

21. Frąckowiak Anna - Gorzów Wlkp.

22. Grechowicz Ewa - Nowa Sól

23. Grudzień Teresa - Gubin

24. Grunt Angelina - Żagań

25. Grzelak Joanna – Zielona Góra

26. Grzelczak Alicja – Zielona Góra

27. Grzelczyk – Gawron Anna – Zielona Góra

28. Hamera Małgorzata – Zielona Góra

29. Harnasz Kazimierz – Zielona Góra

30. Horodko Regina – Gorzów Wlkp.

31. Jakubska Halina – Zielona Góra

32. Januszko – Dudziak Teresa - Świebodzin

33. Jasiukiewicz Brygida - Zbąszynek

34. Jaślanek Katarzyna - Żagań

35. Jędrzejewska Iwona – Nowa Sól

36. Jagodzińska Magdalena – Gorzów Wlkp.

37. Kapica Maria – Zielona Góra

38. Kasperowicz Barbara - Babimost

39. Kasprzyk Grażyna - Wschowa

40. Kędzierski Sławomir – Zielona Góra

41. Kiedrowski Ryszard - Skwierzyna

42. Kieżun – Kudlaszyk Maja – Gorzów Wlkp.

43. Kondarewicz Małgorzata - Słubice

44. Konowałów Jolanta - Żary

45. Konrad Małgorzata – Gorzów Wlkp.

46. Kopeć Dariusz - Słubice

47. Korfanty Alina - Kożuchów

48. Kowal – Szóstak Krystyna - Drezdenko

49. Kowalczyk Adam – Żary

50. Kozal – Borowiec Ewa – Zielona Góra

51. Krupińska Bogusława - Witnica

52. Kucner Mirosława - Kożuchów

53. Lorek Irena - Kostrzyn

54. Łabowska – Jakubowska Helena - Sulechów

55. Łuczak Janusz – Gorzów Wlkp.

56. Macugowska Paulina – Zielona Góra

57. Miciuła Barbara – Zielona Góra

58. Miler – Kopeć Teresa - Kostrzyn

59. Możejko – Filipczak Grażyna - Świebodzin

60. Nowak Danuta - Sulechów

61. Nowak Wioletta – Strzelce Kraj.

62. Olczyk Małgorzata – Zielona Góra

63. Olejnik Joanna – Gorzów Wlkp.

64. Oleksa Alicja – Gorzów Wlkp.

65. Oleksa Jędrzej – Gorzów Wlkp.

66. Pająk Monika - Żagań

67. Palicka Iwona – Wschowa

68. Pałczyńska – Bazan Ewa – Zielona Góra

69. Paszkiewicz Dorota – Strzelce Kraj.

70. Pawłowski Wojciech - Gozdnica

71. Poniewierska Hanna - Lubsko

72. Poniewierski Andrzej - Żary

73. Rogus Ewa - Żary

74. Rutkowska Małgorzata - Gubin

75. Rutkowski Wojciech - Gubin

76. Sawczyn Stanisław Maciej - Międzyrzecz

77. Siegel Marek – Gorzów Wlkp.

78. Skóra Marta – Gubin

79. Skrenty Beata – Zielona Góra

80. Sobczak – Gruszka Elżbieta – Gorzów Wlkp.

81. Sobiech Irena – Gorzów Wlkp.

82. Sobieraj Maria - Międzyrzecz

83. Stafiniak Liliana - Międzyrzecz

84. Stankiewicz Agnieszka – Gorzów Wlkp.

85. Szczotka – Jedynak Wanda – Iłowa

86. Szczyrek Aleksandra – Zielona Góra

87. Szechowski Paweł – Zielona Góra

88. Szoja Cezary - Słubice

89. Szozda – Borowczyk Małgorzata - Sulęcin

90. Śmigasiewicz Halina – Gorzów Wlkp.

91. Świątkowska Leokadia – Nowa Sól

92. Tabat – Magiera Karolina – Gorzów Wlkp.

93. Towpik Dominika – Kożuchów

94. Urkiel Iwona – Zielona Góra

95. Wielogórska – Rutka Daria - Żary

96. Wijatkowski Piotr – Bytom Odrz.

97. Wojtkowiak Maria – Zielona Góra

98. Wojtkowiak Teresa – Nowa Sól

99. Woltańska Barbara – Gorzów Wlkp.

100. Wysocka – Golińska Danuta - Rzepin

101. Zajączkowska Alicja – Zielona Góra

102. Zielińska Monika - Żagań

 

 

 

--------------------------------------------------------------

Lista alfabetyczna delegatów V kadencji LOIA ( 2008-2011 ):

1. mgr Baszuk Jerzy - Sulęcin
2. mgr Biernacka Danuta – Zielona Góra
3. mgr Blaski Agata - Międzyrzecz
4. mgr Boboryk Maria – Gorzów Wlkp.
5. mgr Bujnowicz Edward – Zielona Góra
6. mgr Chomicz Joanna – Skwierzyna
7. mgr Cisek Jolanta – Żagań
8. mgr Czapor Michał – Bytom Odrz.
9. mgr Doliński Andrzej – Gubin
10. mgr Domański Jan – Zielona Góra
11. mgr Duda Alicja – Krosno Odrz.
12. mgr Dudziak – Kamyszek Barbara – Świebodzin
13. mgr Dziewiecka Grażyna – Gorzów Wlkp.
14. mgr Fischer – Cichocka Eryka – Gorzów Wlkp.
15. mgr Głazik Małgorzata – Zielona Góra
16. mgr Gołębiowska Anna – Słubice
17. mgr Grzelak Joanna – Zielona Góra
18. mgr Grzelczak Alicja – Zielona Góra
19. mgr Grzelczyk – Gawron Anna – Zielona Góra
20. mgr Haczkiewicz Rafał – Żary
21. mgr Hanasz Kazimierz – Gubin
22. mgr Horodko Regina – Gorzów Wlkp.
23. mgr Januszko – Dudziak Teresa – Świebodzin
24. mgr Jasiukiewicz Brygida – Zbąszynek
25. mgr Kapica Maria – Zielona Góra
26. mgr Kasperowicz Barbara – Sulechów
27. mgr Kiedrowski Ryszard – Skwierzyna
28. mgr Klocek Marzena – Żary
29. mgr Kondek Wiesława – Zielona Góra
30. mgr Kopeć Dariusz – Słubice
31. mgr Krzeszowska Ewa – Skwierzyna
32. mgr Kucharska Urszula – Drezdenko
33. mgr Kurłowicz Maciej – Drezdenko
34. mgr Kucner Mirosława – Kożuchów
35. mgr Langer Zofia – Nowe Miasteczko
36. mgr Łozowicka Ludwika – Nowa Sól
37. mgr Miciuła Barbara – Zielona Góra
38. mgr Miler – Kopeć Teresa – Kostrzyn
39. mgr Możejko – Filipczak Grażyna – Świebodzin
40. mgr Nawrocka Halina – Kostrzyn
41. mgr Niewrzęda Ewa – Żagań
42. mgr Nowak Danuta – Sulechów
43. mgr Nowak Wioletta – Strzelce Kraj.
44. mgr Olczyk Małgorzata – Zielona Góra
45. mgr Oleksa Alicja – Gorzów Wlkp.
46. mgr Oleksa Jędrzej – Gorzów Wlkp.
47. mgr Pałczyńska - Bazan Ewa – Zielona Góra
48. mgr Poniewierska Hanna – Lubsko
49. mgr Poniewierski Andrzej – Żary
50. mgr Pospieszna – Szyk Krystyna – Przytoczna
51. mgr Pozarzycka Anna – Gorzów Wlkp.
52. mgr Rogus Ewa – Żary
53. mgr Rutkowska Małgorzata – Gubin
54. mgr Rutkowski Wojciech – Gubin
55. mgr Sarna Renata – Bogdaniec
56. mgr Sawczyn Stanisław Maciej – Międzyrzecz
57. mgr Siegel Marek – Gorzów Wlkp.
58. mgr Smyczyński Bartosz – Łęknica
59. mgr Sobiech Irena – Gorzów Wlkp.
60. mgr Stokłosa Bernadeta – Jasień
61. mgr Szeremet Danuta – Gorzów Wlkp.
62. mgr Śmigasiewicz Halina – Gorzów Wlkp.
63. mgr Tokarska Monika – Gorzów Wlkp.
64. mgr Urbaniak Andrzej – Santok
65. mgr Wielogórska – Rutka Daria - Żary
66. mgr Witek Agnieszka – Skwierzyna
67. mgr Wojciechowska – Wajs Małgorzata - Babimost
68. mgr Wojtkowiak Teresa – Nowa Sól
69. mgr Woltańska Barbara – Gorzów Wlkp.
70. mgr Wójtowicz Barbara – Gorzów Wlkp.
71. mgr Wysocka – Golińska Danuta – Rzepin
72. mgr Zajączkowska Alicja – Zielona Góra
73. mgr Zielona Joanna - Drezdenko


 

Lista alfabetyczna delegatów IV Kadencji LOIA ( 2004 - 2007 ).

 

1. mgr Adryańczyk Robert – Zielona Góra

2. mgr Bachońska Iwona - Zielona Góra

3. mgr Baszuk Jerzy - Sulęcin

4. mgr Bernaś Mirosława – Żagań

5. mgr Biernacka Danuta - Zielona Góra

6. mgr Boboryk Maria – Gorzów Wlkp.

7. mgr Borkowska Maria – Zbąszynek

8. mgr Bujnowicz Edward - Zielona Góra

9. mgr Chomiak Sylwia – Sulechów

10. mgr Cyrońska – Czujko Władysława – Skwierzyna

11. mgr Czapor Michał - Bytom Odrz.

12. mgr Domański Jan - Zielona Góra

13. mgr Dudziak – Kamyszek Barbara – Świebodzin

14. mgr Dziewiecka Grażyna - Gorzów Wlkp.

15. mgr Fischer – Cichocka Eryka - Gorzów Wlkp.

16. mgr Frankowski Radosław – Nowa Sól

17. mgr Gołębiowska Anna – Słubice

18. mgr Grabowska Łucja - Zielona Góra

19. mgr Grzelak Joanna - Zielona Góra

20. mgr Grzelczak Alicja – Zielona Góra

21. mgr Grzelczyk – Gawron Anna – Zielona Góra

22. mgr Harnasz Kazimierz – Krosno Odrz.

23. mgr Helak Paweł - Słubice

24. mgr Jamrozik Maria - Żary

25. mgr Januszko – Dudziak Teresa – Świebodzin

26. mgr Jastrzębski Krzysztof – Krosno Odrz.

27. mgr Jedynak Wanda – Iłowa Żagańska

28. mgr Kapica Maria - Zielona Góra

29. mgr Kiedrowski Ryszard - Strzelce Kraj.

30. mgr Kondek Wiesława - Zielona Góra

31. mgr Kopeć Dariusz- Słubice

32. mgr Kosmalski Czesław - Gorzów Wlkp.

33. dr Kowal Krystyna - Drezdenko

34. mgr Koziołek Janina - Gorzów Wlkp.

35. mgr Krupińska Bogusława - Witnica

36. mgr Krzeszowska Ewa - Gorzów Wlkp.

37.mgr Kurłowicz Maciej – Drezdenko

38 mgr Lewicka Carmen – Nowa Sól

39. mgr Łozowicka Ludwika - Nowa Sól

40. mgr Maciąg Urszula - Zielona Góra

41. mgr Mango Ewa – Świebodzin

42. mgr Marcinowska – Maciejak Janina – Żagań

43. mgr Michałek Janina - Zielona Góra

44. mgr Miler - Kopeć Teresa - Kostrzyn

45. mgr Nowak Danuta - Sulechów

46. mgr Nowak Wioletta - Strzelce Kraj.

47. mgr Olaszek - Chudzińska Mariola - Zielona Góra

48. mgr Olczyk Małgorzata - Zielona Góra

49. mgr Oleksa Alicja – Gorzów Wlkp.

50. mgr Oleksa Jędrzej – Gorzów Wlkp.

51. mgr Pałczyńska – Bazan Ewa – Zielona Góra

52. mgr Poniewierski Andrzej – Żary

53. mgr Poniewierska Hanna - Lubsko

54. mgr Pospieszna – Szyk Krystyna – Przytoczna

55. mgr Pozarzycka Anna - Gorzów Wlkp.

56. mgr Purpurowicz Ewa – Międzyrzecz

57. mgr Pusiarski Marek – Żagań

58. mgr Rogus Ewa – Żary

59. mgr Rosiak Halina – Żary

60. mgr Rosiak Piotr – Lipinki Łużyckie

gr Rutkowski Wojciech - Gubin

62. mgr Sarna Renata – Bogdaniec

63. mgr Sawczyn Stanisław Maciej - Międzyrzecz

64. mgr Serowy Jarosław - Zielona Góra

65. mgr Sikora Adam - Żagań

66. mgr Sobiech Irena - Gorzów Wlkp.

67. mgr Stanisławiak Wielisława – Gorzów Wlkp.

68. mgr Stefanowicz Jolanta – Słubice

69. mgr Szczepańska Alina – Skwierzyna

70. mgr Szukiel Anna - Pszczew

71. mgr Szuman Robert – Żagań

72. mgr Tomak Maria - Zielona Góra

73. mgr Urbańczyk Donata – Lubsko

74. mgr Ulrich – Noga Maria – Zielona Góra

75. mgr Wielogórska Daria - Żary

76. mgr Wiszniewska Jadwiga – Gorzów Wlkp.

77. mgr Wojciechowska-Wajs Małgorzata - Babimost

78. mgr Wojtkowiak Teresa - Nowa Sól

79 mgr Woltańska Barbara – Gorzów Wlkp.

80. mgr Wołodźko Grażyna - Gorzów Wlkp.

81. mgr Wysocka - Golińska Danuta - Rzepin

82. mgr Zajączkowska Alicja – Zielona Góra

83. mgr Zawadzki Bartłomiej – Żary






 
Copyright © 2006 Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska Licznik: 1552762 projekt i realizacja: e-line Systemy Internetowe