Strona główna | Mapa serwisu | Poleć serwis znajomemu | Kontakt
 Strona główna
 Aktualności
 Wykaz i skład organów LOIA
 Ciągłe szkolenia farmaceutów i specjalizacje
 Składki członkowskie
 Przepisy prawne
 Kodeks Etyki Aptekarza RP
 NIA
 Biuletyn LOIA
 Wniosek o wydanie rękojmi - druk
 Linki
 Kontakt
 Legitymacja Farmaceuty LOIA
 Giełda pracy
 Giełda pracy - regulamin zamieszczania ogłoszeń
15.04.2021r. -Zapisy na kurs w sprawie przeprowadzania badania kwalifikacyjnego w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania szczepienia ochronnego przeciw COVID-19

UWAGA: Kurs dedykowany jest wyłącznie farmaceutom, którzy nie uczestniczyli, ani nie planują uczestnictwa w szkoleniu z wykonywania szczepień przeciw COVID-19.

Farmaceuci, którzy uczestniczą w szkoleniu uprawniającym do wykonywania szczepień przeciw COVID-19 zostaną poinformowani przez CMKP o terminie uczestnictwa w kursie uprawniającym do kwalifikacji drogą mailową.

Uprzejmie informujemy o otwarciu naboru na szkolenia teoretyczne w zakresie przeprowadzania badania kwalifikacyjnego w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania szczepienia ochronnego przeciw COVID-19 dedykowanego wyłącznie farmaceutom, którzy nie uczestniczyli, ani nie planują uczestnictwa w szkoleniu z wykonywania szczepień przeciwko COVID-19.
Ukończenie szkolenia będzie uprawniało wyłącznie do przeprowadzania badania kwalifikacyjnego w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19. Ukończenie szkolenia nie będzie uprawniało do wykonywania szczepienia ochronnego przeciw COVID-19!

Szkolenie będzie miało charakter wyłącznie teoretyczny i będzie dostępne na platformie e-learningowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Szkolenie jest niezależne od szkoleń dla osób przeprowadzających szczepienia ochronne przeciw COVID-19.

Deklaracje uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić poprzez wypełnienie danych (imię, nazwisko, numer PWZ, adres e-mail) w poniższym formularzu zgłoszeniowym, który pozostanie aktywny do dnia 19 kwietnia 2021 r. do godz. 8.00.

O terminach szkolenia zostaną Państwo poinformowani przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego drogą mailową.

Formularz: https://www.nia.org.pl/formularz-zgloszenia-farmaceuty-na-kurs/

NIA - Aktualności 15.04.2021 r.
https://www.nia.org.pl/2021/04/15/zapisy-na-kurs-w-sprawie-przeprowadzania-badania-kwalifikacyjnego-w-celu-wykluczenia-przeciwwskazan-do-wykonania-szczepienia-ochronnego-przeciw-covid-19/
 
Copyright © 2006 Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska Licznik: 2474760 projekt i realizacja: e-line Systemy Internetowe